Plavecké preteky základných škôl MČ KE-Staré Mesto – Memoriál Magdalény Kapcárovej

Dnes, 25.5.2017 sa na Mestskej krytej plavárni uskutočnili Plavecké preteky základných škôl MČ KE-Staré Mesto - Memoriál Magdalény Kapcárovej. Súťaže sa zúčastnilo 5 staromestských základných škôl, ktoré reprezentovalo 34 žiakov v zmiešaných družstvách chlapcov aj dievčat. Súťažilo sa v ôsmich kategóriách jednotlivo, ale súdržnosť žiaci ukázali i v jednej spoločnej súťaži- štafete. 1. miesto získala ZŠ Park Angelinum, 2. miesto ZŠ Laca Novomeského, 3. ZŠ Masarykova, 4. ZŠ Sándora Máraiho a špeciálnu cenu získali žiaci zo spojenej školy Vojenskej 13.

Špeciálnym hosťom bola p. Mrázová, dcéra Magdalény Kapcárovej, ktorá spolu s p. starostom a členmi Komisie sociálnej, zdravotnej, kultúry, školstva a športu odovzdala víťazom ocenenia.